چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

مقدمه

با پیشرفت روزافزون دنیای دیجیتال و رشد جمعیت و کمبود منابع و امکانات چند سوال بسیار مهم وجود دارد؛

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

دوازده دلیل مهم برای داشتن وب سایت

۱- وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ کسب و کار و خدمات شما

کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافی که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.

۲- نمایش کسب و کار حرفه ای و ارزشمند شما

وقتی شما وب سایت دارید، می توانید از ایمیل وب سایت خود (مانند info@nanopeapod.com) برای ارائه به مشتریان استفاده نمایید که شکل بسیار حرفه ای تری دارد نسبت به این که در ارتباطات خود از ایمیل های شخصی مانند سرویس های جی میل و یاهو استفاده نمایید. ضمن این که وجود وب سایت می تواند این پیام را به ذهن مخاطبان مخابره کند که این کسب و کار خالق ارزشی است که حاضر است با صرف هزینه، آن را در وب سایت خود معرفی و تبلیغ نماید.

۳- در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید

آیا میدانید هر روز  بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد.

۴- فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه

با حضور در فضای آنلاین شما این فرصت فوق العاده را خواهید داشت که مشتریان خود را با ارائه و معرفی موثر خدمات و محصولات خود جذب نمایید.

۵- واحد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته دارید

وقتی شما محتوای متناسب با نیاز کاربران وب سایت خود را تهیه و منتشر می نمایید دیگر لازم نیست تا آن ها برای پرسیدن سوالات خود به محل شما مراجعه حضوری نمایند و یا حتی تلفن بزنند.

۶- به سرعت آخرین محصولات و خدمات خود را ارئه دهید

به راحتی و به سرعت و به صورت رایگان می توانید آخرین محصولات و خدمات خود را در وب سایت ارائه نموده یا خدمات قبلی را به روز رسانی نمایید و مشتریان خود را از تغییرات کسب و کارتان با خبر سازید.

۷- بخش بازاریابی قدرتمند در کار شما

قطعاً امروزه بخش مهمی از فعالیت های بازاریابی به بازاریابی آنلاین اختصاص دارد. بدون داشتن وب سایت فرصت مغتنم استفاده از مشتریان بالقوه خود در فضای آنلاین را از دست خواهید داد. امروزه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستتجو (سئو) برای صاحبان کسب و کارها بسیار اهمیت دارد چرا که می تواند مستقیماً جریان مالی مستمری را با افزایش فروش برای آن ها ایجاد نماید.

۸- پشتیبانی ۲۴ ساعته

با راه اندازی صحیح و پرقدرت یک سیستم تیکتینگ (سیستم ثبت درخواست های مشتریان) در وب سایت خود همیشه می توانید با افتخار به مشتریانتان بگویید که ۲۴ ساعته از آنها پشتیبانی و حمایت خواهید کرد.

۹- فرصت بلاگ نویسی و اشتراک گذاری عقاید و تجربیات شخصی

شما همواره می توانید در بخش مقالات یا نوشته های وب سایتتان عقاید و تجربیات خود را با کاربران خود در سراسر دنیا به اشتراک بگذارید و با آن ها در تعامل باشید.

۱۰-یک رسانه بزرگ در اختیار دارید

وب سایت شما میتواند رسانه شما باشد. به عنوان مثال هر گاه خبری یا شایعه ای در فضای کسب و کار درباره شما مطرح می شود ، یک مرجع موثق کاربران برای مراجعه و کسب اخبار دقیق، وب سایت کسب وکار ها است.

۱۱-  با غول های کسب وکار رقابت می کنید

شاید شما قادر نباشید مانند شرکت رقیب یک آسمانخراش برای دفتر خود بخرید اما با داشتن یک وب سایت بسیار جذاب و با محتوای مناسب و موثر می توانید در ذهن بسیاری از مشتریان خود به عنوان رقیبی برای بزرگان عرصه کسب و کار خود همواره مورد توجه قرار داشته باشید.

۱2-  بسیار مهم :

برای جان و مال و طبیعت احترام قائل هستید

با رشد جوامع بشری متاسفانه شاهد پیدایش و جهش بیماری های همه گیر مانند آنفولانزا و #کووید_19 – #covid_19 و… هستیم، وقتی یک وب سایت دارید میتوانید خدمات و محصولات خود را بدون مراجعه حضوری مشتریان ارائه دهید و کمک موثری برای حفظ سلامت انسان ها و صرف منابع طبیعی خواهید کرد.

#من_ماسک_میزنم   #من_سایت_دارم

برای داشتن یک وب سایت خوب و کارا دانستن نکات زیر و طی نمودن مراحل دقیق این نکات بسیار با اهمیت است.

1- دامین

دامنه در حقيقت نام وب سايت شما مي باشد كه از دو قسمت نام و پسوند تشكيل شده است. پسوندهاي بين الملي رايج عبارتند از .com ، .net و .org كه داراي مصارف عمومي مي باشند و هر يك به ترتيب معرف سايتهاي تجاري (Commercial) ، شبكه (Network) و سازماني يا غير انتفاعي (Organization) مي باشند. در ثبت اين دامنه ها هيچ محدوديتي وجود ندارد ولي نامها با اولويت درخواست ثبت مي شوند و براي مدت يك تا ده سال (قابل تمديد) با توجه به حق الثبت پرداختي معتبر مي باشند. دامنه هاي .info ، .biz و .name نيز در زمره  دامنه هاي قابل ثبت براي عموم ولي با كاربري خاص مي باشند. پسوند .info براي سايتهاي اطلاعاتي (Information) ، پسوند .biz براي سايتهاي تجاري (Business) و پسوند .name هم فقط براي سايتهاي شخصي مناسب مي باشد استفاده از اين سه پسوند  در خارج از اين چارچوب تعريف شده ممنوع و منجر به حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالك آنها خواهد شد. همچنين كليه دامنه هاي بين المللي فوق و بسياري از دامنه هاي محلي تابع قوانين حمايت كننده از علائم تجاري مي باشند.

اطلاعات بیشتر (بسیار مفید) :

دامنه ها هر چند زير نظر يك موسسه (ICANN) صادر مي شوند اما پسوندهاي گوناگون ممكن است ثباتهاي (Registrar) گوناگون داشته باشند كه به عنوان نماينده عمل مي نمايند. هريك از اين ثباتها مي توانند در قبال دريافت مبالغي ناچيز امنيت يا خدمات بيشتري را ارائه نمايند. دقت فرماييد كه ثبت دامنه ارتباط مستقيم با خدمات ميزباني نداشته و هريك از اين خدمات را مي توان از طريق تامين کنندگان مختلف تهيه نمود. همانطور كه براي تهيه يك محل سكونت يا تجارت اولين سوال آدرس منطقه مورد نظر است، براي وب سايت نيز اين امر اولين مرحله براي شروع مي باشد و همانطور كه در دنياي واقعي نيز آدرس شما بيانگر بسياري از نكات براي مخاطبين قبل از رويارويي با شما مي باشد. دردنياي مجازي نيز اين امر صادق است. آدرس شما مثلا در يك محل گرانقيمت يا يك ساختمان معروف گوياي سطح بالاي فعاليت شماست ، آدرس دفتر كار شما در يك محل مسكوني ممكن است مشكلاتي را براي شما بوجود آورد يا مراجعين شما را دچار سردر گمي نمايد ، فعاليتهاي تجاري در مناطق مسکونی ممكن است با محدوديتهايي روبرو گردد. با كمي تفاوت مي توان مشخصه هاي مشابهي را نيز براي آدرس مجازي تعريف نمود. هر سايت مي تواند از طريق تعداد نامحدودي آدرس ثبت شده قابل دسترسي باشد. به همين دليل ابتدا به اجزا و خصوصيات آدرس يك سايت اشاره مي نماييم.

پسوند: انتخاب پسوند براي يك آدرس اجباري است ، پسوند را مي توان از ميان گزينه هاي موجود و با توجه به نوع يا محل فعاليت انتخاب نمود. پسوندهاي مجاز و معتبر در واقع پسوندهايي مي باشند كه توسط كميته مخصوص تاييد و تصويب پسوندها يعني ICANN تاييد شده باشند. اين پسوندها از نظر فني Top Level Domain يا به اختصار TLD اطلاق مي گردند كه مي توان آنها را در سه دسته كلي به ترتيب زير تقسيم بندي نمود:

پسوندهاي عمومي (gTLD): اين پسوند ها كه عبارتند از.com , .net , .org براي ثبت و استفاده عموم و هر نوع كاربري مجاز (قانوني) قابل استفاده مي باشند. ثبت اين دامنه ها از طريق شركتهايي با عنوان Registrar كه توسط ICANN معتبر اعلام شده اند يا نمايندگيهاي مجاز آنها امكان پذير مي باشد. هر چند دامنه هاي فوق هر يك از اختصارهايي براي منظور خاص اقتباس گرديده اند ( .org ارگانها و مراكز غير انتفاعي ، .net شبكه و خدمات اينترنتي ، .com بنگاهها و مراكز اقتصادي ) ولي در عمل محدوديتي براي استفاده از اين پسوندها وجود ندارد. در اين ميان پسوند .com بيشترين متقاضي را در بر داشته و كه در حال حاضر بيش از چهل ميليون دامنه بر روي اين سه پسوند ثبت مي باشند و در حدود 90 درصد از پسوند .com استفاده شده است.

پسوندهاي اختصاصي (ويژه): پسوندهايي كه افراد و سازمانهايي با مشخصات و فعاليتهاي خاص بر روي آنها مي توانند اقدام به ثبت دامنه نمايند يا فعاليت بر روي اين پسوند ها مي بايست از قوانين خاصي تابعيت بنمايد. مانند .biz , .edu , .info , .gov , .int , .pro , aero, .arpa , .coop, .museum كه در هنگام ثبت يا در مدت استفاده ارائه مدارك و رعايت قوانيني خاص اجباري خواهد بود.

پسوندهاي ملي (كشوري): علاوه بر پسوندها عمومي و خاص ، كشورهاي مختلف نيز مي توانند اقدام به درخواست پسوند با كد اختصاري كشور خود (دو حرفي) را بنمايند. اداره اين پسوندها ، قوانين و نحوه تخصيص آنها در اختيار دولتها يا مراكز معرفي شده توسط مراجع رسمي هر كشور خواهد بود. كشورها مختلف مي توانند ثبت اين دامنه ها را براي ساير مليتها آزاد يا محدود نموده و يا بطور كلي هرگونه رويه خاصي را در اين خصوص اتخاذ نمايند. پسوندهاي دو حرفي بعضي از مليتها با بعضي از كلمات اختصاري تشابه داشته كه اين كشورها از اين فرصت استفاده نموده و به فروش عمومي پسوندها خود اقدام مي نمايند. پسوندهايي نظير .ws , .tv , .cc , .fm , .mw , .it  و غيره … از اين قبيل مي باشند. بسياري از كشورها پسوند خود را به سطوح ديگري نيز تقسيم مي نمايند. مثلا .ir كه پسوند كشور ايران است به .org , .net , .co , .id , edu تقسيم گرديده كه بعضي از اين پسوندها مخصوص فعاليتهاي خاص در نظر گرفته شده اند.

 نام دامنه: پس از انتخاب پسوند نام دامنه مهمترين قسمت تشكيل دهنده آدرس يك سايت مي باشد. اين نام از تركيب 3 الي 64 حرف ، عدد يا خط تيره (بدون فاصله) تشكيل مي گردد. اگر در ثبت عبارت خاصي به عنوان نام دامنه خود اصرار داريد كه اين عبارت قبلا ثبت شده باشد گريزي غير از تغيير پسوند مورد نظر خود نخواهيد داشت. چنانچه آدرس سايت شما حاوي علامت تجاري شما باشد، مي توانيد جهت اطمينان از دسترسي آسانتر و حفاظت از نام تجاري خود كليه مشتقات و تركيبهاي آنرا بر روي پسوندهاي مختلف ثبت نماييد.

زير دامنه (پيشوند): انتخاب پيشوند كاملا اختياري مي باشد ، اما بعضي از پيشوندها بطور پيش فرض براي دسترسي به قسمتها و خدمات خاصي از سايت شما اختصاص داده مي شوند. مثلا www. براي دسترسي به صفحات سايت ftp. براي دريافت و ارسال فايل mail. براي دريافت و ارسال نامه هاي الكترونيكي و غيره … البته دارنده يك دامنه بر روي يك پسوند مجاز به تعريف زير دامنه ها به تعداد نامحدود مي باشد. براي اين منظور مي بايست با سرويس دهنده سايت خود مشورت نماييد.

2- هاست

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که ٢٤ ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.

برای افرادی که تازه وارد دنیای وب میشن و دنبال انتخاب بهترین هاست برای شروع کسب و کار آنلاین خودشون هستند، سوالات فوق مطرح میشه، حتی افرادیکه قبلا هاست داشتند و به هر دلیل ناراضی بودند این دغدغه رو دارند.

ولی چرا سرویس هاست و یا انتخاب بهترین هاست اهمیت خیلی ویژه‌ای داره؟ شاید دلیلِ اصلیش در جمله زیر خلاصه بشه:

سرویس هاستِ شما، قلبِ کسب و کار آنلاینتونه.

هرچقد منظم بتپه؛ حالِ کسب و کارتون عالی تر هست و جیبتون پر پول تر

سرویس هاست یکی از ملزومات و نیازهای شما برای ورود به دنیای اینترنت هست تا بتونین؛ اطلاعات خودتون رو داخلش بارگذاری کنین و در اینترنت به نمایش در بیاد.

هر چقدر هاستینگی که سایت شما رو میزبانی میکنه از نظر پشتیبانی؛ سرعت و قدمت عالی تر باشه، خیالِ شما راحت تر هست و قطعا با خیالِ راحت میتونین به کسب درآمد از اینترنت بپردازین.

به همین خاطر هست که خیلی از وبمسترها و صاحبین کسب و کار آنلاین قبل از خرید هاست دنبالِ بهترین هاست هستند تا با انتخاب بهترین هاستینگ، از امنیت و سرعت سایتشون و پشتیبانی سایتشون خیالشون راحت باشه و تمرکزشون بیشتر روی بازاریابی و توسعه کسب و کارشون باشه.

1-2 نوع پشتیبانی

یکی از مهمترین آیتم هایی که برای انتخاب یک شرکت هاستینگ معتبر و بهترین هاست ، باید دقت کنیم نوع پشتیبانی آن شرکت هاستینگ هست. برای من واقعا جای تعجب داره که وقتی وارد سایت یک شرکت هاستینگ می شم و میبینم که اونها در بخش اطلاعات پشتیبانی حتی یک شماره تماس هم قرار ندادند!

پس در انتخاب شرکت هاستینگ دقت کنید؛ آیا پشتیبانی مناسبی دارن؟آیا افراد پشتیبان  اون شرکت باتجربه هستن؟

پشتیبانی تلفنی دارن؟پشتیبانی ۲۴ ساعته دارن؟آیا فقط پشتیبانی برای بخش فروش دارند یا برای بخش فنی هم پشتیبانی تلفنی دارند؟

هاستینگِ بدونِ پشتیبانی مثلِ بیمارستانِ بدونِ پزشکه

2-2آپتایم

آپتایم (پایداری) یا همون در دسترس بودن یکی از مهمترین دلایل برای خرید هاست و یا انتخاب یه هاستینگ معتبر و بهترین هاست، هست.

البته دنیای اینترنت همیشه چالش هایی داره که هیچ شرکتی نمیتونه آپتایم ۱۰۰ درصد رو ضمانت کنه ولی همیشه باید به دنبال شرکتی باشیم که کمترین قطعی رو داشته باشه و اگه هم قطعی داشت، آیا SLA  برای جبران خسارت به کاربرانشون میدن یا نه؟!

3-2 بکاپ گیری

اکثر هاستینگ ها از سرویس شما بکاپ میگیرن و باید در انتخاب هاستینگ به این نکته توجه کنین که اون شرکت هاستینگ بکاپگیری داشته باشه؛ ولی آیا تضمینی هست؟

خیر، هیچ هاستینگی به شما تضمین ۱۰۰ درصد صحت بکاپ گیری رو نمیده و تو شرایط استفاده همه ی هاستینگ ها هم به این مورد اشاره میشه و توصیه اکید می کنم همیشه بکاپ گیری از اطلاعاتتون رو جز بااولویت ترین کارها بعد از بالاآوردن سایتتون قرار بدین.

در عین حال اگه هاستینگ شما امکان بکاپ گیری رو داشته باشه، یه امکان خوب هست و به عنوان ویژگی های بهترین هاست میشه روش حساب کرد.

4-2 امنیت

همیشه میگن و شما هم حتما شنیدین که امنیت ۱۰۰ درصد نیست، ولی تو انتخاب یه شرکت هاستینگ برای میزبانی سایتتون دقت کنین و ببینین چقد برای امنیت سایت شما ارزش قائل هستن؟

آیا روی سرورهای لینوکسیشون از آنتی شل هایی مثل CXS  استفاده یکنن؟ آیا پورت های خطرناک و آسیب پذیر رو توی سرور محدود میکنن؟داشتن آنتی شل روی سرورهای لینوکس یا آنتی ویروس در سرورهای ویندوزی یکی از ملاک های انتخاب بهترین هاست هست.

5-2 قدمت شرکت

سابقه و قدمت شرکتی که میخواین ازش هاست بگیرین خیلی مهمه، راجب هر شرکتی تو اینترنت تحقیق کنین به نتیجه حدودی می رسین که این شرکت برای کار کردن چقد قابل اعتماد هست و سابقه کارشون چقدره.

متاسفانه تاریخ هاستینگ تو ایران نشون داده، خیلی از شرکت ها بعد یه مدت که کار میکنن و یه ثروتی جمع میکنن، مشتری ها رو به امان خدا رها میکنن، هیچوقت یادم نمیره، شرکت مدیران هاست که سرویس هاست نامحدود رو ۱۹۰۰۰ تومن میفروخت و بعد از یه مدت همه سایتایی که رو سروش بودن هک شدن، بنابراین حتما چک کنید؛ آیا یک شرکت ثبت شده پشت سایت هاستینگ هست؛ آیا تعداد نفراتشون به اندازه ای هست که اگه مشکلی پیش اومد براشون؛ یک نفر پاسخگو تو اون شرکت باشه؟

6-2 گارانتی بازگشت وجه

یکی دیگه از موارد مهم برای انتخاب بهترین هاست، گارانتی بازگشت وجه هست، شرکت هایی که از خدماتی که ارائه میدن، اطمینان کامل دارن، روی سرویس هاشون گارانتی بازگشت وجه میدن تا در صورتیکه از سرویس رضایت وجود نداشت، هزینه رو کامل عودت بدن.

*

*

با توجه به موارد ذکر شده هاستینگ ها به دو نوع ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شوند.

انتخاب نوع هاست از ااین نظر برای بهبود رتبه آن در موتور های جستجو مانند گوگل بسیار اهمیت دارد و معمولا هاستینگ های خارجی در این رابطه موفق تر می باشند.

پیشنهاد شرکت نانو پی پاد برای خرید هاست ایرانی، شرکت ایران سرور می باشد.

برای اطلاع از خدمات و اطلاع از قیمت ارائه شده در این شرکت به لینک زیر مراجعه فرمایید:

ایران سرور

پس از ورود به صفحه اصلی به قسمت هاست مراجه فرمایید.

ایران سرور (وردپرس)

هاست وردپرس؛ حاصل سال ها خدمت رسانی موفقیت آمیز به بهترین سایت های ایرانی با سایت ساز WordPress است. فرمول انحصاری هاست وردپرس همواره در حال تکامل است. هم اکنون با بکار گیری از CPU های نسل هشتم Intel و هارد NVMe – با راندمانی بهتر از همیشه – از نهایت امکانات وردپرس بهره ببرید.

ایران سرور(پرستا شاپ بهینه شده و مخصوص فروشگاه های اینترنتی)

هاست پرستا شاپ، بهینه شده جهت میزبانی فروشگاه های آنلاین با پیکره بندی مناسب، امنیت بالای اطلاعات و سرعت بالاتر سایت با استفاده از سرور‌های میزبانی کننده قدرتمند بیشترین بازدهی ممکن را به شما جهت کسب و کار اینترنتی خواهد داد.

ایران سرور لینوکس

ارائه هاست لینوکس در چندین دیتا سنتر مختلف داخلی و خارجی (ایران، آلمان و فرانسه)، استفاده از سیستم عامل پایدار لینوکس را برای شما بسیار آسان می کند. در کنار امکانات فراوان برنامه‌های تحتPHP/MySQL، سرویس‌ هاست لینوکس برای وب سایت هایی که با سیستم‌های مدیریت محتوای وردپرس، دروپال، جوملا، وی بولتن کار می کند کاملا سازگار است و پیشنهاد می شود.

هاست ویندوز

هاست های ویندوز ارائه شده در چندین دیتاسنتر مختلف داخلی و خارجی(ایران، آلمان و فرانسه)، استفاده از جدیدترین نسخه وب سرور IIS، Windows Server، .NETFramework و زبان برنامه نویسی ASP.NE به همراه سرور های قدرتمند، باعث بهره وری حداکثر شما در استفاده از هاست ویندوز می شود.

برای اطلاع از خدمات و اطلاع از قیمت ارائه شده در این شرکت به لینک زیر مراجعه فرمایید:

ایران سرور

پس از ورود به صفحه اصلی به قسمت هاست مراجه فرمایید.

هاستینگ شرکت https://www.bluehost.com

برای هاستینگ مشترک از 8 دلار الی 24 دلار در ماه می باشد که شامل دامین رایگان، SSL  رایگان و خدمات ویژه برای هر پلن می باشد.

برای ورد پرس مشترک از 8 دلار الی 14 دلار  در ماهمی باشد که شامل دامین رایگان، SSL  رایگان و نصب ورد پرس و امکانات… می باشد.

برای وردپرس حرفه ای از 30 دلار الی 60 دلار در ماه که شامل اشانتیون های ویژه از جمله دامین رایگان، SSL  رایگان، گوگل ادورد و بهینه سازی برای سئو و… می باشد.

هاستینگ شرکت www.hostgator.com

برای هاستینگ مشترک از 6دلار الی 10 دلار در ماه می باشد که شامل SSL  رایگان، ابزارهای سئو و خدمات ویژه برای هر پلن می باشد.

برای ورد پرس مشترک از 10دلار الی 20 دلار  در ماه می باشد که شامل  SSL  رایگان و نصب ورد پرس، تا 3 برابر سرعت بیشتر  و امکانات… می باشد.

گواهینامه اس اس ال (SSL)

گواهینامه SSL

یکی از نکات مهم و حیاتی در بازدید سایت مبحث اس اس ال SSL    می باشد. در واقع این موضوع کیفیت وب سایت شما را از نظر امنیت بررسی و به بازدید کننده اعلام می نماید.

قیمت گواهینامه اس اس ال با توجه به نوع گواهینامه و امکانات آن مابین 150.000 الی 6.500.000 تومان می باشد.

برای اطلاع دقیق از این موضوع به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

https://hub.iranserver.com

پس از ورود به صفحه اصلی به قسمت خدمات دیگر – گواهینامه اس اس ال مراجعه فرمایید.

3– طراحی و توسعه

طراحی سایت های داینامیک (شرکت نانو پی پاد)

طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما در طراحی وب سایت داینامیک ، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

بر این اساس شرکت نانو پی پاد انواع خدمات طراحی سایت را ارائه می دهد. برای اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع وب سایت، بخش های زیر را با دقت مطالعه فرمایید :

طراحی سایت

انواع مدل های طراحی وب سایت به همراه قیمت پایه

3-1  بستۀ پیشنهادی راه اندازی وب سایت رایگان

مدت زمان طراحی وب سایت رایگان پس از ثبت درخواست 24 ساعت می باشد.

هزینۀ طراحی وب سایت رایگان  می باشد.

مناسب برای : کسانی که اطلاعات و زمینه کار با نرم افزار های رایج کامپیوتر را داشته باشند.

این خدمت برای کسانی می باشد که در نظر دارند برای خود یا کسب و کارشان داشتن یک وب سایت را امتحان کنند.

نحوه راه اندازی به این شکل می باشد که پس از تهیه هاست و دامنه مورد نظر توسط متقاضی به صورت رایگان وردپرس با امکانات موجود در آن، در هاست شما نصب می شود و با کمی مطالعه و آموزش های لازم می توانید به چیدمان و طراحی وب سات خود بپردازید.

برای این کار کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی ما درخواست خود را ارسال تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

3-2  بستۀ پیشنهادی وب سایت خدماتی-شرکتی

مدت زمان طراحی وب سایت خدماتی – شرکتی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ طراحی وب سایت خدماتی – شرکتی 150.000.000 ریال می باشد.

مناسب برای : شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارهای کوچک و بزرگ. جهت معرفی و نمایش محصولات و خدمات، پروژه ها، توانمندی ها، ثبت سفارشات، انتشار اخبار مرتبط با زمینۀ فعالیت و اطلاع رسانی های دیگر می باشد.

معمولاً شامل صفحات : خانه، درباره ما، خدمات، محصولات، اخبار یا بلاگ، سئوالات متداول، تماس باما  می باشد.

این موارد در بستۀ پیشنهادی وجود دارند.

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳-امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط با فعالیت وب سایت با افکت های مختلف

۴-امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

۵-امکان مدیریت آلبوم تصاویر

۶-امکان فعالسازی کد امنیتی ورود به پنل مدیریت

۷-امکان جستجوی پیشرفته کاملاً AJAX در تمامی مطالب وب سایت

۸-امکان مدیریت آسان فایل ها و پوشه های وب سایت

۹-امکان ایجاد جداول مختلف

۱۰-دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

11-امکان تعریف تهیۀ بک آپ از سایت در زمان های مشخص

۱۲-دارای سیستم وبلاگ کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

۱۳-امکان فعالسازی سیستم کامنت گذاری کامل به همراه امکان رای دادن به کامنت ها برای صفحات دلخواه

۱۴-امکان نمایش تاریخ و ساعت روز

۱۵-امکان مدیریت کلمات کلیدی جهت افزایش بهینه سازی وب سایت ( Keywords و Meta Tags )

۱۶-امکان فعالسازی اشتراک گذاری مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی

۱۷-امکان مدیریت جهت نمایش محصولات به همراه دسته بندی و فیلتر کردن آنها

۱۸-امکان خروجی گرفتن فید یا آر اس اس از اخبار وب سایت

۱۹-امکان فعالسازی نمایش لوگو و عنوان همکاران

۲۰-امکان مدیریت پیوندها با قابلیت تفکیک موضوع و دسته بندی

۲۱-امکان نمایش نمونه کارها، پروژه ها و محصولات با قدرت فیلتر کردن لحظه ای بر اساس دسته ها

۲۲-امکان ایجاد و نمایش جدول قیمت ها

۲۳-دارای صفحۀ خطای ۴۰۴ اختصاصی

۲۴-دارای سیستم تولید نقشۀ وب سایت به صورت اتوماتیک

۲۵-امکان نمایش محتوای یک صفحه به صورت تب و آکاردئون

۲۶-امکان نمایش ویدئو

۲۷-امکان ویرایش سایدبار های مختلف در صفحات مختلف

۲۸-دارای ادیتور پیشرفته و فارسی جهت سهولت مدیریت و ورود محتوا به سایت

۲۹-دارای قوی ترین سیستم امنیتی موجود تحت لایسنس دامین شما

۳۰-امکان نمایش فهرست پربازدید ترین صفحات

۳۱-امکان نمایش فهرست محبوب ترین صفحات

۳۲-امکان نمایش تعداد بازدید هر صفحه

۳۳-امکان مدیریت اسلاید شو جهت نمایش تصاویر دلخواه

۳۴-امکان استفاده از منوی حرفه ای مگا منو

۳۵-امکان عضو گیری جهت تعیین محدودیت سطوح دسترسی به صفحات (ACL)

۳۶-امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت از طریق اسکریپت لایوزیلا

۳۷-امکان فعالسازی فرهنگ واژگان جهت نمایش توضیح مختصر عبارت ها و کلمات نا مفهوم ( tooltip )

۳۸-امکان استفاده از دفتر تلفن و آدرس ها

۳۹-امکان اختصاصی کردن قالب ظاهری صفحات مختلف

۴۰-امکان سفارش صفحه آرایی

۴۱-امکان اختصاصی کردن نحوۀ ورود اطلاعات برای صفحات خاص ( Custom Field )

۴۲-امکان ایجاد فروشگاه ساده

۴۳-امکان ایجاد سیستم حق عضویت پولی در سایت با امکان اتصال به بانک های عضو شتاب

۴۴-امکان چند زبانه کردن وب سایت

۴۵-امکان ارسال اس ام اس هنگام عضو گیری در سایت

۴۶-امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

۴۷-امکان مدیریت تقویم و مناسبت ها

۴۸-امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و

۴۹-خصوصی سازی قالب وب سایت

۵۰-ایجاد بانک اطلاعاتی به همراه ماژول های مرتبط. مانند املاک، خودرو و غیره

۵۱-امکان آماده سازی صفحات وب سایت جهت پرینت و خروجی

PDF۵۲امکان مدیریت نمایش اطلاعیۀ خاص ( پاپ آپ ) هنگام ورود کاربر به سایت

۵۳-امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

۵۴-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

۵۵-امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

۵۶-امکان پخش فایل صوتی

۵۷-امکان نمایش مطالب به صورت مودال ( pop up )

3-3  بستۀ پیشنهادی وب سایت آموزشی و اطلاع رسانی

مدت زمان طراحی وب سایت آموزشی و اطلاع رسانی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ طراحی وب سایت خدماتی – شرکتی 95.000.000 ریال می باشد.

مناسب برای : مدارس، سازمان ها، کسب و آموزشگاه های علمی و هنری. جهت معرفی و نمایش خدمات، پروژه ها، توانمندی ها، ثبت نام ، انتشار اخبار مرتبط با زمینۀ فعالیت و اطلاع رسانی های دیگر می باشد.

معمولاً شامل صفحات : خانه، درباره ما، خدمات، اخبار یا بلاگ، سئوالات متداول، تماس باما  می باشد.

این موارد در بستۀ پیشنهادی وجود دارند.

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳-امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط با فعالیت وب سایت با افکت های مختلف

۴-امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

۵-امکان مدیریت آلبوم تصاویر

۶-امکان فعالسازی کد امنیتی ورود به پنل مدیریت

۷-امکان جستجوی پیشرفته کاملاً AJAX در تمامی مطالب وب سایت

۸-امکان مدیریت آسان فایل ها و پوشه های وب سایت

۹-امکان ایجاد جداول مختلف

۱۰-دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

11-امکان تعریف تهیۀ بک آپ از سایت در زمان های مشخص

۱۲-دارای سیستم وبلاگ کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

۱۳-امکان فعالسازی سیستم کامنت گذاری کامل به همراه امکان رای دادن به کامنت ها برای صفحات دلخواه

۱۴-امکان نمایش تاریخ و ساعت روز

۱۵-امکان مدیریت کلمات کلیدی جهت افزایش بهینه سازی وب سایت ( Keywords و Meta Tags )

۱۶-امکان فعالسازی اشتراک گذاری مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی

۱۷-امکان مدیریت جهت ثبت نام متقاضیان به همراه دسته بندی و فیلتر کردن آنها

۱۸-امکان خروجی گرفتن فید یا آر اس اس از اخبار وب سایت

۱۹-امکان فعالسازی نمایش لوگو و عنوان همکاران

۲۰-امکان مدیریت پیوندها با قابلیت تفکیک موضوع و دسته بندی

۲۱-امکان نمایش خدمات، دوره های آموزشی با قدرت فیلتر کردن لحظه ای بر اساس دسته ها

۲۲-امکان ایجاد و نمایش جدول قیمت ها

۲۳-دارای صفحۀ خطای ۴۰۴ اختصاصی

۲۴-دارای سیستم تولید نقشۀ وب سایت به صورت اتوماتیک

۲۵-امکان نمایش محتوای یک صفحه به صورت تب و آکاردئون

۲۶-امکان نمایش ویدئو

۲۷-امکان ویرایش سایدبار های مختلف در صفحات مختلف

۲۸-دارای ادیتور پیشرفته و فارسی جهت سهولت مدیریت و ورود محتوا به سایت

۲۹-دارای قوی ترین سیستم امنیتی موجود تحت لایسنس دامین شما

۳۰-امکان نمایش فهرست پربازدید ترین صفحات

۳۱-امکان نمایش فهرست محبوب ترین صفحات

۳۲-امکان نمایش تعداد بازدید هر صفحه

۳۳-امکان مدیریت اسلاید شو جهت نمایش تصاویر دلخواه

۳۴-امکان استفاده از منوی حرفه ای مگا منو

۳۵-امکان عضو گیری جهت تعیین محدودیت سطوح دسترسی به صفحات (ACL)

۳۶-امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت از طریق اسکریپت لایوزیلا

۳۷-امکان فعالسازی فرهنگ واژگان جهت نمایش توضیح مختصر عبارت ها و کلمات نا مفهوم ( tooltip )

۳۸-امکان استفاده از دفتر تلفن و آدرس ها

۳۹-امکان اختصاصی کردن قالب ظاهری صفحات مختلف

۴۰-امکان سفارش صفحه آرایی

۴۱-امکان اختصاصی کردن نحوۀ ورود اطلاعات برای صفحات خاص ( Custom Field )

۴۲-امکان ایجاد فروشگاه ساده

۴۳-امکان ایجاد سیستم حق عضویت پولی در سایت با امکان اتصال به بانک های عضو شتاب

۴۴-امکان چند زبانه کردن وب سایت

۴۵-امکان ارسال اس ام اس هنگام عضو گیری در سایت

۴۶-امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

۴۷-امکان مدیریت تقویم و مناسبت ها

۴۸-امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و

۴۹-خصوصی سازی قالب وب سایت

۵۰-ایجاد بانک اطلاعاتی به همراه ماژول های مرتبط. مانند املاک، خودرو و غیره

۵۱-امکان آماده سازی صفحات وب سایت جهت پرینت و خروجی

PDF۵۲امکان مدیریت نمایش اطلاعیۀ خاص ( پاپ آپ ) هنگام ورود کاربر به سایت

۵۳-امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

۵۴-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

۵۵-امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

۵۶-امکان پخش فایل صوتی و تصویری و برگزاری کلاس های آنلاین

۵۷-امکان نمایش مطالب به صورت مودال ( pop up )

3-4  بستۀ پیشنهادی وب سایت قرآنی و مذهبی

مدت زمان طراحی وب سایت قرآنی و مذهبی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ طراحی وب سایت خدماتی – شرکتی 75.000.000 ریال می باشد.

مناسب برای : موسسات قرآنی- فرهنگی و مذهبی، هیئت های مذهبی، موسسات خیریه و عام المنفعه. جهت معرفی و نمایش خدمات، آموزش ها، توانمندی ها، برنامه های هفتگی، ماهیانه و سالیانه، انتشار اخبار مرتبط با زمینۀ فعالیت و اطلاع رسانی های دیگر می باشد.

معمولاً شامل صفحات : خانه، درباره ما، خدمات، محصولات، اخبار یا بلاگ، سئوالات متداول، تماس باما  می باشد.

این موارد در بستۀ پیشنهادی وجود دارند.

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳-امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط با فعالیت وب سایت با افکت های مختلف

۴-امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

۵-امکان مدیریت آلبوم تصاویر

۶-امکان فعالسازی کد امنیتی ورود به پنل مدیریت

۷-امکان جستجوی پیشرفته کاملاً AJAX در تمامی مطالب وب سایت

۸-امکان مدیریت آسان فایل ها و پوشه های وب سایت

۹-امکان ایجاد جداول مختلف

۱۰-دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

11-امکان تعریف تهیۀ بک آپ از سایت در زمان های مشخص

۱۲-دارای سیستم وبلاگ کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

۱۳-امکان فعالسازی سیستم کامنت گذاری کامل به همراه امکان رای دادن به کامنت ها برای صفحات دلخواه

۱۴-امکان نمایش تاریخ و ساعت روز

۱۵-امکان مدیریت کلمات کلیدی جهت افزایش بهینه سازی وب سایت ( Keywords و Meta Tags )

۱۶-امکان فعالسازی اشتراک گذاری مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی

۱۷-امکان مدیریت جهت نمایش محصولات به همراه دسته بندی و فیلتر کردن آنها

۱۸-امکان خروجی گرفتن فید یا آر اس اس از اخبار وب سایت

۱۹-امکان فعالسازی نمایش لوگو و عنوان همکاران

۲۰-امکان مدیریت پیوندها با قابلیت تفکیک موضوع و دسته بندی

۲۱-امکان نمایش نمونه کارها، پروژه ها و محصولات با قدرت فیلتر کردن لحظه ای بر اساس دسته ها

۲۲-امکان ایجاد و نمایش جدول قیمت ها

۲۳-دارای صفحۀ خطای ۴۰۴ اختصاصی

۲۴-دارای سیستم تولید نقشۀ وب سایت به صورت اتوماتیک

۲۵-امکان نمایش محتوای یک صفحه به صورت تب و آکاردئون

۲۶-امکان نمایش ویدئو

۲۷-امکان ویرایش سایدبار های مختلف در صفحات مختلف

۲۸-دارای ادیتور پیشرفته و فارسی جهت سهولت مدیریت و ورود محتوا به سایت

۲۹-دارای قوی ترین سیستم امنیتی موجود تحت لایسنس دامین شما

۳۰-امکان نمایش فهرست پربازدید ترین صفحات

۳۱-امکان نمایش فهرست محبوب ترین صفحات

۳۲-امکان نمایش تعداد بازدید هر صفحه

۳۳-امکان مدیریت اسلاید شو جهت نمایش تصاویر دلخواه

۳۴-امکان استفاده از منوی حرفه ای مگا منو

۳۵-امکان عضو گیری جهت تعیین محدودیت سطوح دسترسی به صفحات (ACL)

۳۶-امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت از طریق اسکریپت لایوزیلا

۳۷-امکان فعالسازی فرهنگ واژگان جهت نمایش توضیح مختصر عبارت ها و کلمات نا مفهوم ( tooltip )

۳۸-امکان استفاده از دفتر تلفن و آدرس ها

۳۹-امکان اختصاصی کردن قالب ظاهری صفحات مختلف

۴۰-امکان سفارش صفحه آرایی

۴۱-امکان اختصاصی کردن نحوۀ ورود اطلاعات برای صفحات خاص ( Custom Field )

۴۲-امکان ایجاد فروشگاه ساده

۴۳-امکان ایجاد سیستم حق عضویت پولی در سایت با امکان اتصال به بانک های عضو شتاب

۴۴-امکان چند زبانه کردن وب سایت

۴۵-امکان ارسال اس ام اس هنگام عضو گیری در سایت

۴۶-امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

۴۷-امکان مدیریت تقویم و مناسبت ها

۴۸-امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و

۴۹-خصوصی سازی قالب وب سایت

۵۰-ایجاد بانک اطلاعاتی به همراه ماژول های مرتبط. مانند املاک، خودرو و غیره

۵۱-امکان آماده سازی صفحات وب سایت جهت پرینت و خروجی

PDF۵۲امکان مدیریت نمایش اطلاعیۀ خاص ( پاپ آپ ) هنگام ورود کاربر به سایت

۵۳-امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

۵۴-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

۵۵-امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

۵۶-امکان پخش فایل صوتی و تصویری و پخش مراسمات و کلاس های آموزشی آنلاین

۵۷-امکان نمایش مطالب به صورت مودال ( pop up )

3-5  بستۀ پیشنهادی فروشگاه اینترنتی

مدت زمان طراحی فروشگاه اینترنتی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ پایۀ طراحی فروشگاه اینترنتی 250.000.000 ریال می باشد.

 

آیا به دنبال یک تجارت با هزینه‌ای بسیار کم و سود بسیار بالا هستید؟

آیا می‌خواهید به تنهایی و بدون دردسر در حالی که در خانه استراحت می‌کنید و چای می‌نوشید با چند کلیک ساده، حساب بانکیتان لبریز از پول شود؟

آیا به دنبال راه چاره ای برای سرمایهٔ سرگردان خود هستید؟

آیا می‌خواهید به دنیای سحر آمیز اینترنت قدم بگذارید و در مدتی کوتاه، صاحب یکی از ۱۰۰ وب‎سایت فروشگاهی برتر ایران شوید؟

با احترام فراوان باید بگویم کاملاً جای اشتباهی آمدید…

وظیفه ما تبدیل کسب و کار شما با تمامی محصولات و خدماتش از حالت آفلاین به آنلاین می‌باشد.

ما با دانش متخصصانمان و یاری گرفتن از فناوری روز دنیا و بر اساس استاندارد های موجود در عرصه اینترنت تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم، تا جهت ارائه تمام کمال سلیقه شما و فروشگاهتان بر روی بستر اینترنت قدم برداریم.
بستۀ پیشنهادی فروشگاهی جامع ترین مجموعه‌ای از امکانات کاربردی را برای شما فراهم می نماید، تا محصولات و خدماتتان را در سریع ترین حالت و به بهترین نحو در عرصه‌ی وسیع و فراگیر اینترنت عرضه نمایید.

بسته پیشنهادی به چه معناست؟

مجموعه کاملی از امکانات است که پس از بررسی‌های دقیق و منظم متخصصان ما برای ارائه خدمات خرید و فروش در بستر اینترنت، به صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌شود.

این بسته پیشنهادی چگونه به رونق کسب و کار من کمک میکند؟

جواب این سؤال ساده است، تصور کنید شعبه ای از کسب وکار شما به صورت تمام و کمال در نزدیک‌ترین فاصله (گوشی موبایل، تبلت و یا رایانه شخصی) تا مخاطبان شما قرار دارد و ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بدون تعطیلی درب کسب کار شما بر روی مخاطبان شما باز است. این معادل چند هزار متر زمین اداری تجاری و حقوق چندین پرسنل می‌باشد؟

چرا بسته پیشنهادی ما؟

ما خوب را از بد در عرصه اینترنت به لطف تجربه چندین ساله تشخیص می‌دهیم. بخشی از روند رو به رشد عرصه اینترنت در سطح ایران به دست متخصصان‌ ما رقم خورده است. ما به خوش سلیقگی و نگرش متفاوت و کاربر پسند در میان طراحان وب زبان زد هستیم. با تمام این تفاسیر طراحان و متخصصان‌ ما طی ساعت‌ها مطالعه و بررسی بسته جامع و ساده و در عین حال امن و کاربردی گردآوری نموده است و آن را در قالب بسته پیشنهادی فروشگاهی خدمت مشتریان عرضه می‌نماید.

امکانات و ویژگی های بسته پیشنهادی فروشگاه اینترنتی

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳-امکان مدیریت اسلاید شو جهت نمایش تصاویر دلخواه

۴-امکان نمایش گزارشات مربوط به کاربران آنلاین، حجم و تعداد سفارشات به صورت هفتگی ماهیانه و سالیانه

۵-امکان اتصال درگاه های بانکی

۶-امکان نمایش منو های وب سایت

۷-امکان ارسال ایمیل به مشتریان در صورت سفارش و کامل شدن سفارش

۸-امکان ارسال ایمیل هایی مبنی بر ثبت نام جدید کاربر در وبسایت و ثبت سفارش در وبسایت به ادمین وبسایت

۹-امکان اشتراک گذاری کالا

۱۰-امکان درج موجودی اولیه کالا

۱۱-امکان افزودن کالا به لیست علاقه مندی ها توسط کاربران

۱۲-امکان الصاق دانلود پس از خرید

۱۳-امکان امتیاز دهی به محصولات توسط کاربران

۱۴-امکان ایجاد اطلاعیه قبل از ورود

۱۵-امکان ایجاد پرسش های متداول

۱۶-امکان بار گزاری بینهایت عکس برای هر محصول

۱۷-امکان به اشتراک گذاری هر محصول توسط مشتریان در ۲۹۰ شبکه اجتماعی مختلف در سراسر دنیا

۱۸-امکان تعبیه انواع روش های ارسال کالا و قابلیت اختصاص به استان و یا استان های خاص

۱۹-امکان تعریف بینهایت خصیصه برای محصولات و مقایسه کالا ها

۲۰-امکان تعریف بینهایت دستهبندی و زیر دسته بندی در بینهابت سطح

۲۱-امکان تعریف بینهایت گروه خصیصه

۲۲-امکان تعریف تخفیف برای خرید محصولات به صورت عمده و قابلیت تعیین نمایش به گروه های مشتریان به صورت مجزا

۲۳-امکان تعریف بینهایت گزینه برای خرید محصول در صفحه ی محصول با تغییر قیمت بنا بر هر المان گزینه های انتخابی

۲۴-امکان تعریف حداقل اجازه خرید برای هر محصول

۲۵-امکان تعریف حراج برای کالا در مدت زمان های مختلف و با قیمت های مختلف

۲۶-امکان تعریف و نمایش مشخصات برای هر کالا

۲۷-امکان تعریف و نمایش کالاهای مشابه یک کالا

۲۸-امکان تعیین اعتبار برای مشتری در فروشگاه

۲۹-امکان تعیین بن در ازای خرید هر محصول

۳۰-امکان تعیین نمایش دستهبندی به صورت انحصاری در منوی وبسایت

۳۱-امکان تعیین وزن برای هر محصول

۳۲-امکان تعریف بینهایت محصول

۳۳-امکان تغییر تعداد و حذف محصولات در صفحه سفارش

۳۴-امکان ثبت سفارش به صورت مهمان برای مشتریان فروشگاه

۳۵-امکان ثبت سفارش توسط مشتری

۳۶-امکان ثبت گزاره های کلیدی برای سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجو) در هر محصول و دسته بندی

۳۷-امکان جستجو در بین تمامی محصولات

۳۸-امکان خرید چندین محصول در یک سفارش توسط سبد خرید

۳۹-امکان درج کپی رایت وب سایت

۴۰-امکان ساختن صفحات مختلف و دلخواه در وبسایت به صورت داینامیک

۴۱-امکان عضویت در خبرنامه

۴۲-امکان عضویت در وبسایت

۴۳-امکان فعال سازی مقایسه کالا

۴۴-امکان مدیریت آیکون تب مرورگر (Favicon)

۴۵-امکان مدیریت اخبار

۴۶-امکان مدیریت سطوح دسترسی کاربران

۴۷-امکان مدیریت سفارشات

۴۸-امکان مدیریت محصولات ( ایجاد ،حذف و ویرایش)

۴۹-امکان مدیریت مطالب

۵۰-امکان مدیریت کلمات کلیدی ( meta tags و keywords )

۵۱-امکان مشاهده لیست سفارشات یک مشتری در صورت ثبت نام مشتری

۵۲-امکان معرفی یا پیشنهاد کالا به دوستان

۵۳-امکان نظردهی به کالاها در صفحه آن کالا

۵۴-امکان نمایش آخرین اخبار

۵۵-امکان نمایش آخرین کالاهای هر دسته

۵۶-امکان نمایش اخبار به صورت چرخشی ( تیکر نیوز )

۵۷-امکان نمایش اسلاید شوی تصاویر

۵۸-امکان نمایش امتیاز کالا

۵۹-امکان نمایش بنرهای تبلیغاتی

۶۰-امکان نمایش تاریخ و ساعت روز

۶۱-امکان نمایش تصاویر محصول

۶۲-امکان نمایش تولید کنندگان

۶۳-امکان نمایش جدیدترین کالاها

۶۴-امکان نمایش دسته بندی اصلی و فرعی کالا

۶۵-امکان نمایش شبکه های اجتماعی

۶۶-امکان نمایش لوگو و شعار وب سایت

۶۷-امکان نمایش لیست برند ها

۶۸-امکان نمایش لیست محصولات دلخواه

۶۹-امکان نمایش لیست همه محصولات

۷۰-امکان نمایش مختصر مشخصات کالا

۷۱-امکان نمایش نماد اعتماد الکترونیک

۷۲-امکان نمایش وضعیت کالا به کاربران

۷۳-امکان نمایش پربازدیدترین کالاها

۷۴-امکان نمایش پیام خوشآمدگویی به مشتریانی که در فروشگاه ثبت نام کردند پس از ورود آن ها به ناحیه کاربری

۷۵-امکان نمایش کد کالا

۷۶-امکان ورود بجای مشتری در پنل ادمین

۷۷-امکان ویرایش مشخصات مشتری پس از ثبت نام

۷۸-امکان پرش به بالای سایت در فوتر وبسایت

۷۹-امکان تنظیم مالیات و یا ارزش افزوده

۸۰-راه اندازی گوگل آنالیز برای مشاهده تعداد بازدید کنندگان به صورت لحظه ای

۸۱-قابلیت تعیین طول و عرض و ارتفاع برای هر محصول

۸۲-امکان رهگیری کالا از طریق

SMS- ۸۳امکان درج آدرس صفحه بصورت فارسی

۸۴-امکان اضافه نمودن عکس برای هر کاربر

۸۵-امکان ارسال پیامک

۸۶-امکان اطلاع از موجودی کالا بصورت پیامکی

۸۷-امکان برچسب گذاری بر روی محصولات

۸۸-امکان بسته بندی و ارسال محصول به عنوان کادو و هدیه

۸۹-امکان تعریف نحوی ارسال

۹۰-امکان تعریف کلاس مالیاتی

۹۱-امکان جستجوی پیشرفته به صورت فیلتر کردن دسته بندی ها، تولید کنندگان ، قیمت ماکزیمم و مینیمم و خصیصه های محصولات

۹۲-امکان درخواست قیمت یا پیش فاکتور

۹۳-امکان راه اندازی وبلاگ

۹۴-امکان به نمایش گزاردن رویداد‌های خاص

۹۵-امکان زیر منو پیشرفته

۹۶-امکان فروش لیسانس

۹۷-امکان فهرست سازی محصولات از روی حروف الفبا فارسی

۹۸-امکان قرار دادن راهنمای خصیصه ها

۹۹-امکان قیمت گذاری برای فروش عمده

۱۰۰-امکان محاسبه قیمت خاص (پیشرفته)

۱۰۱-امکان معرفی نمایندگان خود بر روی نقشه با آدرس و مشخصات

۱۰۲-امکان نصب واترمارک بروی تصاویر محصولات وبسایت جهت حفظ کپی رایت به صورت خودکار

۱۰۳-امکان نمایش آواتار کاربری در ماژول اطلاعات کاربران

۱۰۴-امکان نمایش آیکن ویژگی محصول در لیست کالا

۱۰۵-امکان نمایش اطلاعیه یا رویداد به صورت پیشرفته

۱۰۶-امکان نمایش درصد تخفیف کالا

۱۰۷-امکان تعریف و نمایش لوازم جانبی

۱۰۸-امکان نمایش محصولات بصورت اسلاید

۱۰۹-امکان نمایش منوی اصلی به صورت مگا منو

۱۱۰-امکان نمایش ویدئو محصول

۱۱۱-امکان گزارش ایراد توسط کاربران در یک محصول

۱۱۲-امکان گفتگوی آنلاین با کاربران

۱۱۳-ارائه کد رهگیری و امکان رهگیری سفارش برای مهمان 

3-6 بستۀ پیشنهادی طراحی وب سایت شخصی

مدت زمان طراحی وب سایت شخصی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۲۵ روز کاری می باشد.

هزینۀ طراحی وب سایت شخصی 75.000.000 ریال می باشد.

مناسب برای : معرفی فعالیت ها و آثار شخص یا گروه خاص؛ مانند: عکاس‎ها، هنرمندان، نویسندگان و تمامی افراد یا گروه‎هایی که تمایل به معرفی حرفۀ خود در دنیای وب را دارند.

شامل صفحات پیش فرض :

خانه – معمولا شامل: اسلاید شو

درباره من – معمولا شامل: رزومه، معرفی و میزان مهارت‎ها

آثار – معمولا شامل: گالری، نمونه کارها، پروژه‎ها

تماس با من – معمولا شامل: فرم و شبکه های اجتماعی

اخبار – معمولا شامل: رویدادها، اخبار مربوط به گالری‎های شخصی، اخبار نمایشگاه‎های شخصی

بلاگ – معمولا شامل: یک عکس، متن و کامنت

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳-امکان مدیریت اسلاید شو جهت نمایش تصاویر دلخواه

۴-امکان مدیریت آلبوم تصاویر

۵-امکان فعالسازی کد امنیتی ورود به پنل مدیریت

۶-امکان مدیریت آسان فایل ها و پوشه های وب سایت

۷-امکان تعریف تهیۀ بک آپ از سایت در زمان های مشخص

۸-دارای سیستم وبلاگ کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

۹-امکان مدیریت کلمات کلیدی جهت افزایش بهینه سازی وب سایت ( Keywords و Meta Tags )

۱۰-امکان فعالسازی اشتراک گذاری مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی

۱۱-امکان نمایش نمونه کارها، پروژه ها و محصولات با قدرت فیلتر کردن لحظه ای بر اساس دسته ها

۱۲-امکان خروجی گرفتن فید یا آر اس اس از اخبار وب سایت

۱۳-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

۱۴-امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

۱۵-دارای صفحۀ خطای ۴۰۴ اختصاصی

۱۶-دارای سیستم تولید نقشۀ وب سایت به صورت اتوماتیک

۱۷-امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

۱۸-امکان نمایش محتوای یک صفحه به صورت تب

۱۹امکان نمایش ویدئو در بک گراند سایت + متن دلخواه بر روی آن

۲۰-امکان پخش فایل صوتی و تصویری

۲۱-نمایش مطالب بدون بارگذاری مجدد صفحه 

ajax۲۲امکان چیدمان روزنامه ای مطالب به صورت زیر هم 

jquery masonry- ۲۳امکان نمایش عکس ها با افکتهای متنوع

۲۴-امکان نمایش میزان توانایی ها و مهارت ها با پلاگین

Progressbar-۲۵امکان نمایش عکس ها به صورت

Parallax۲۶امکان ساخت سایت به صورت افقی

۲۷-امکان ساخت سایت به صورت تک صفحه ای

scroll base۲۸امکان نمایش آکاردئونی مطالب

۲۹-امکان ایجاد جداول مختلف

۳۰-دارای ادیتور پیشرفته و فارسی جهت سهولت مدیریت و ورود محتوا به سایت

۳۱-امکان مدیریت پیوندها با قابلیت تفکیک موضوع و دسته بندی

۳۲-امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

۳۳-امکان جستجوی پیشرفته کاملاً AJAX در تمامی مطالب وب سایت

۳۴-امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط با فعالیت وب سایت با افکت های مختلف

۳۵-امکان مدیریت نمایش اطلاعیۀ خاص ( پاپ آپ ) هنگام ورود کاربر به سایت

۳۶-امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و

۳۷-خصوصی سازی قالب وب سایت

۳۸-امکان چند زبانه کردن وب سایت

۳۹-امکان ویرایش سایدبار های مختلف در صفحات مختلف

۴۰-امکان اختصاصی کردن قالب ظاهری صفحات مختلف

۴۱-امکان اختصاصی کردن نحوۀ ورود اطلاعات برای صفحات خاص ( Custom Field )

۴۲-امکان سفارش صفحه آرایی

۴۳-دارای قویترین سیستم امنیتی موجود تحت لایسنس دامین شما

اصلی ترین ویژگی های بسته های شخصی :

در اکثر آنها سایت به صورت تک صفحه و یا دارای صفحاتی با ارتفاع زیاد است که به اصطلاح اسکرول بیس هستند.

صفحات این سایت ها به صورت مینیمال و همراه با افکتهای متنوع هستند که در اصطلاح آنها را Creative Page می نامند.

زبان اکثر این وب سایت ها با توجه به ماهیت آنها و اینکه برای معرفی شما در سطح بین المللی هستند انگلیسی می باشد.

اکثر آنها Full width هستند که در واقع در ساخت صفحات از چارچوب خاصی برای عرض صفحه پیروی نمی کنند.

3-7 بستۀ پیشنهادی طراحی وب سایت خبری

مدت زمان طراحی سایت خبری با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ پایۀ طراحی سایت خبری 250.000.000 ریال می باشد.

آمارها نشان می‌دهد که سایت‌های خبری و اطلاع رسانی از پربازدیدترین سایت‌های ایران هستند. نظر به رشد تعداد کاربران اینترنت در ایران و تولید لحظه ای خبر در جهان و به تبع آن عطش مخاطبان به دریافت سریع آن، یک سایت خبری ضمن برخورداری از ظاهری مناسب و ارائه اخبار و اطلاعات و صحیح و بدون غرض، می‌تواند مخاطبان زیادی در ایران داشته باشد.  بسته خبری ما، ضمن ارائه سامانه ای قدرتمند و در عین حال کاربری آسان برای تولید، انتشار و ویراستاری اخبار و محتوای گوناگون (خبر، خبر فوری، خبر تصویری، گزارش، مصاحبه و …) در سطوح دسترسی مختلف، از سرعت و امنیت بالایی نیز برخوردار است و پاسخگوی تمامی نیازهای وب سایت‌های خبری نظیر خبرگزاری و روابط عمومی‌ها خواهد بود تا حضوری مؤثر در فضای مجازی داشته باشند.

امکانات و ویژگی های بسته وب سایت خبری

۱-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۲-امکان مدیریت و ویرایش عنوان وب سایت، توضیح وب سایت، لوگو . تصویر هِدِر وب سایت

۳-امکان فعال سازی کد امنیتی برای فرم ورود به سایت

۴-امکان ساخت نامحدود صفحه با آدرس دلخواه

۵-امکان انتشار انواع محتوا و خبر بصورت نامحدود

۶-امکان مدیریت نسخه های مختلف یک خبر و بازگشت به نسخه های پیشین

۷-امکان فعال سازی تایید مدیر برای انتشار نسخه جدید خبر

۸-سیستم گردش خبری چند مرحله ای با نقش های کاربری مختلف برای اعضای تحریریه

۹-قابلیت مشاهده تاریخچه گردش یک خبر در سیستم

۱۰-امکان بازگرداندن یک خبر به وضعیتی قبلی در سیستم

۱۱-امکان افزودن نظر در حین تغییر وضعیت در سیستم توسط اعضای تحریریه

۱۲-قابلیت انتشار انواع محتوا مانند خبر، خبر فوری، خبر تصویری، گزارش، مصاحبه و کاریکاتور

۱۳-قابلیت فعال/غیرفعال سازی فرم دیدگاه برای یک خبر

۱۴-دارای ویرایشگر متن CKEditor و فارسی برای ورود مطالب به سایت

۱۵-قابلیت تعیین زمان انتشار

۱۶-قابلیت تعیین زمان تغییر وضعیت

۱۷-ماژول آخرین اخبار

۱۸-ماژول اخبار برگزیده

۱۹-ماژول آخرین اخبار هر سرویس خبری

۲۰-ماژول اخبار مرتبط

۲۱-ماژول جستجو

۲۲-امکان عضویت در خبرنامه

۲۳-ماژول مدیریت فایل مرکزی برای مدیریت بهینه و دلخواه فایل های سایت

۲۴-قابلیت تعیین سطح دسترسی برای فولدرهای مختلف در مدیریت مرکزی فایل

۲۵-طراحی فرم سفارشی

۲۶-گزارش گیری از سایت نظیر تعداد اخبار، تعداد کاربران، خبرهای فعال، خبرهای منتشر شده و منتشر نشده

۲۷-مدیریت سطوح دسترسی اعضای تحریریه

۲۸-قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربران برای هر سرویس خبری

۲۹-مدیریت سرویس های خبری به همراه تعیین سطوح دسترسی مختلف برای اعضای تحریریه

۳۰-قابلیت ساخت نامحدود سرویس خبری

۳۱-ثبت وقایع و خطاهای سایت

۳۲-مدیریت کامل منوی اصلی سایت

۳۳-مدیریت کامل منوی فوتر

۳۴-مدیریت کامل فهرست شبکه های اجتماعی

۳۵-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

۳۶-دارای صفحه ۴۰۴ 

۳۷-مدیریت نسخه های یک خبر و ایجاد یک نسخه به صورت خودکار با کوچک ترین تغییر در محتوای خبر و قابلیت بازگشت به هر یک از نسخه های قبلی

۳۸-دریافت اعلان و ایمیل برای هر تغییر در وضعیت خبرها

۳۹-راه اندازی گوگل آنالیتیکس برای مشاهده گزارش لحظه ای و دقیق از آمار بازدید سایت

۴۰-سیستم گردش خبری سفارشی

۴۱-پشتیبانی از زبان های مختلف برای انتشار خبر و مدیریت سرویس های خبری

۴۲-امکان فعال سازی تایید مدیر برای ثبت نام کاربر جدید

۴۳-امکان ایجاد نقش کاربری جدید

۴۴-طراحی اختصاصی قالب های ایمیل

۴۵-طراحی اختصاصی قالب سایت

۴۶-تبلیغات درون متن

۴۷-نمایش آخرین نرخ طلا، سکه و ارز

۴۸-نمایش جدول لیگ های فوتبال ایران و اروپا

۴۹-نمایش صفحه اول روزنامه های ورزشی

۵۰-روبات خبرخوان از دیگر سایت ها

۵۱-ماژول نظر سنجی

۵۲-ماژول امتیازدهی به نظرات

۵۳-ماژول جستجوی پیشرفته

۵۴-ماژول نمایش اطلاعیه در بالای سایت

۵۵-امکان درج واترمارک بروی تصاویر  وب سایت جهت حفظ کپی رایت به صورت خودکار

3-8 طراحی وب‌سایت ساختمانی

واحد طراحی و توسعه ما، با بررسی و تحلیل وب‌سایت‌های مهندسان و شرکت های خدمات ساختمانی، تمامی نیازهای فعالان صنعت ساختمانی را جهت حضور مؤثر در فضای مجازی شناسایی کرده است و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های نوین طراحی وب و همچنین رعایت اصول زیبایی‌شناختی، بسته پیشنهادی وب‌سایت ساختمانی را ارائه می‌نماید.  نظر به افزایش روزافزون کاربران گوشی‎های هوشمند و تبلت‎ها در کشور، وب‎سایت‎ها نیز باید به گونه‎ای طراحی شوند که در تمام این دستگاه‎ها بخوبی نمایش داده شوند. از این‎رو تمامی وب‎سایت‎های طراحی شده توسط ما، بصورت ريسپانسيو یا واکنش‎گرا طراحی می‎شوند.

مدت زمان طراحی سایت با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی سایت شرکت‌های بازرگانی و خدماتی ساختمانی» 150.000.000 ریال می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی» 250.000.000 ریال می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی سایت شخصی معماران و مهندسان » 95.000.000 ریال می باشد.

چرا طراحی سایت ساختمانی ضروری است؟

نباید توسعه چشمگیر اینترنت را نادیده بگیریم ؛ امروزه بسیاری از افراد برای یافتن کوچکترین اطلاعات در خصوص صنایع و تجهیزات ساختمانی در اینترنت به جستجو می پردازند. علاوه بر این، شرکت های ساختمانی می دانند که بازار ساخت و ساز چقدر رقابتی شده است و برای شناخته شدن، علاوه بر ساخت و ساز در شهر ها، باید فضای مجازی را هم بسازند.بنابراین فعالان حوزه صنعت ساختمان اعم از مهندسان، پیمانکاران، تامین کنندگان تجهیزات ساختمانی و همچنین شرکت های فنی مهندسی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید از فرصت پیش آمده بهترین استفاده را کنند و حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند.

حضور فعال در فضای مجازی کم هزینه‎تر و کارآمدتر است.

بسیاری اطلاعات موردنیاز خود را از اینترنت به دست می‌آورند.

در زمان کوتاه می‌توان به اطلاعات ساختمانی دسترسی داشت.

بیش از ۵۷ درصد کاربران ایران به اینترنت دسترسی دارند.

طراحی سایت شرکت‌های بازرگانی و خدماتی ساختمانی

شرکت‌های بازرگانی و خدماتی ساختمانی و همچنین استودیوهای دکوراسیون و طراحی داخلی برای معرفی و نمایش محصولات و خدمات، پروژه‌ها، توانمندی‌ها، ثبت سفارش‎ها، انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی می‌توانند از این نوع وب‌سایت استفاده نمایند.

1-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

2-امکان اضافه کردن بی‌نهایت صفحه با محتوای متنی، تصویری و صوتی

3-امکان نمایش پروژه ها و محصولات

4-امکان نمایش صفحات درباره، اطلاعات شرکت و خدمات قابل ارائه

5-امکان نمایش گواهینامه‌ها و لوح‌های افتخارات

6-امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط

7-امکان معرفی خدمات پس از فروش

8-امکان نمایش لیست قیمت محصولات

9-دارای سیستم وبلاگ و مقالات کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

10-دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

11-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

12-امکان دریافت ایمیل از طریق فرم تماس

13-امکان مدیریت آلبوم تصاویر

14-امکان ایجاد جداول مختلف

15-امکان نمایش ویدئو

16-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط

1-قابلیت نمایش برخی صفحات یا قیمت‌ها فقط به کاربران عضو یا با سطح دسترسی خاص

2-امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و …

3-امکان چند زبانه کردن وب سایت

4-امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت

5-امکان فعالسازی فرهنگ واژگان جهت نمایش توضیح مختصر عبارت ها و کلمات نا مفهوم

6-امکان ایجاد فروشگاه

7-امکان طراحی قالب اختصاصی

8-امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

9-راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

10-امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

11-مکان مدیریت رویدادها با تقویم شمسی و نمایش اطلاعات هر رویداد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی

تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات ساختمانی برای فروش محصولات خود و راه‌اندازی شعبه ۲۴ ساعته فروشگاه خود بر بستر اینترنت می‌توانند از بسته پیشنهادی فروشگاه اینترنتی استفاده کنند.

1-امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

2-دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

3-امکان نمایش گزارشات مربوط به کاربران آنلاین، حجم و تعداد سفارشات به صورت هفتگی ماهیانه و سالیانه

4-امکان اتصال درگاه های بانکی

5-امکان ایجاد پرسش های متداول

6-امکان بار گزاری بینهایت عکس برای هر محصول

7-امکان تعبیه انواع روش های ارسال کالا و قابلیت اختصاص به استان و یا استان های خاص

8-امکان تعریف بینهایت خصیصه برای محصولات و مقایسه کالا ها

9-امکان تعریف بینهایت دسته‎بندی و زیر دسته بندی در بینهابت سطح

10-امکان تعریف تخفیف برای خرید محصولات به صورت عمده

11-امکان تعریف حراج برای کالا در مدت زمان های مختلف

12امکان تعریف و نمایش مشخصات برای هر کالا

13-امکان تعریف و نمایش کالاهای مشابه یک کالا

14-امکان تعیین بن در ازای خرید هر محصول

15-امکان تعریف بینهایت محصول

16-امکان ساختن صفحات مختلف و دلخواه در وبسایت به صورت داینامیک

17-امکان عضویت در وبسایت

18-امکان مقایسه کالا

19-امکان مدیریت مطالب و اخبار

20-امکان مدیریت سطوح دسترسی کاربران بخش مدیریت

21-امکان مدیریت سفارشات

22-امکان مدیریت محصولات ( ایجاد ،حذف و ویرایش)

23-امکان جستجوی پیشرفته

24-امکان نمایش تولید کنندگان

25-امکان نمایش منوی اصلی به صورت مگا منو

26-امکان نمایش درصد تخفیف کالا

27-امکان برچسب گذاری بر روی محصولات

28-امکان نمایش نماد اعتماد الکترونیک

29-امکان تنظیم مالیات و یا ارزش افزوده

1-امکان ارسال پیامک

2-امکان بسته بندی و ارسال محصول به عنوان کادو و هدیه

3-امکان درخواست قیمت یا پیش فاکتور

4-امکان به نمایش گزاردن رویداد‌های خاص

5-امکان قرار دادن راهنمای خصیصه ها

6-امکان قیمت گذاری برای فروش عمده

7-امکان محاسبه قیمت خاص (پیشرفته)

8-امکان معرفی نمایندگان خود بر روی نقشه با آدرس و مشخصات

9-امکان نصب واترمارک بروی تصاویر محصولات وبسایت جهت حفظ کپی رایت به صورت خودکار

10-امکان نمایش اطلاعیه یا رویداد به صورت پیشرفته

11-امکان طراحی قالب اختصاصی

12-امکان نمایش ویدئو محصول

طراحی سایت شخصی معماران و مهندسان

معماران، مهندسان و طراحان داخلی  برای معرفی و بیان سوابق کاری و دستاوردهای علمی خود و همچنین نمایش پروژه های انجام شده و اطلاعات تماس آتلیه خود، می‎توانند از بسته  پیشنهادی وب سایت شخصی استفاده نمایند.

 1. امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

 2. دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

 3. امکان مدیریت آلبوم تصاویر با قابلیت نمایش عکس مطب، بیماران، سخنرانی‌ها و …

 4. درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی

 5. امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

 6. امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

 7. امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

 8. امکان پخش فایل صوتی و تصویری

 9. معرفی خدمات تخصصی پزشکی قابل ارائه

 10. دارای صفحه پرسش‌های متداول FAQ

 11. امکان نمایش میزان توانایی ها و مهارت ها

 1. امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

 2. امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، رزرو وقت و …

 3. امکان چند زبانه کردن وب سایت

 4. امکان طراحی قالب اختصاصی

 5. سیستم نوبت گیری آنلاین

 6. سیستم پرسش و پاسخ و مشاوره

 7. قابلیت گفتگوی آنلاین با کاربران وب سایت

 8. طراح اپلیکیشن اندروید جهت نمایش وب سایت در قالب اپلیکیشن

 9. طراح اپلیکیشن IOS جهت نمایش وب سایت در قالب اپلیکیشن

3-9 طراحی وب‌سایت پزشکی و بیمارستانی

واحد طراحی و توسعه‌ ما ، با بررسی و تحلیل وب‌سایت‌های پزشکان و مراکز درمانی و کلینیک‌ها، تمامی نیازهای پزشکان محترم را جهت حضور مؤثر در فضای مجازی شناسایی کرده است و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های نوین طراحی وب و همچنین رعایت اصول زیبایی‌شناختی، بسته پیشنهادی وب‌سایت پزشکی را ارائه می‌نماید.  نظر به افزایش روزافزون کاربران گوشی‎های هوشمند و تبلت‎ها در کشور، وب‎سایت‎ها نیز باید به گونه‎ای طراحی شوند که در تمام این دستگاه‎ها بخوبی نمایش داده شوند. از این‎رو تمامی وب‎سایت‎های طراحی شده توسط ما، بصورت ريسپانسيو یا واکنش‎گرا طراحی می‎شوند.

مدت زمان طراحی سایت با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ۳۰ روز کاری می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی سایت شرکت‌های بازرگانی و خدماتی پزشکی» 15.000.000 ریال می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی» 250.000.000 ریال می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی طراحی سایت بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها»150.000.000 ریال می باشد.

هزینۀ پایۀ «طراحی سایت شخصی پزشکان» 95.000.000 ریال می باشد.

چرا طراحی وب سایت پزشکی ضروری است؟

با نفوذ اینترنت در کشور، امروزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات پزشکی و درمانی موردنیاز خود، قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنند. از منظر پزشکی باید بگوییم که در چند سال اخیر با طیف کمتری از بیماران سنتی روبرو هستیم؛ حتی برخی از آن‌ها از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، اقلام درمانی موردنیازشان را تهیه می‌کنند. بنابراین فعالان حوزه پزشکی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند.طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند.

حضور فعال در فضای مجازی کم هزینه‎تر و کارآمدتر است.

بسیاری اطلاعات موردنیاز خود را از اینترنت به دست می‌آورند.

در کوتاه‌ترین زمان می‌توان به خدمات پزشکی دسترسی داشت.

بیش از ۵۷ درصد کاربران ایران به اینترنت دسترسی دارند.

طراحی سایت شرکت‌های بازرگانی و خدماتی پزشکی

شرکت‌های بازرگانی و خدماتی پزشکی برای معرفی و نمایش محصولات و خدمات، پروژه‌ها، توانمندی‌ها، ثبت سفارش‎، انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی می‌توانند از وب‌سایت های خدماتی-شرکتی ما استفاده نمایند.

 1. امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

 2. امکان اضافه کردن بی‌نهایت صفحه با محتوای متنی، تصویری و صوتی

 3. امکان نمایش پروژه ها و محصولات

 4. امکان نمایش صفحات درباره، اطلاعات شرکت و خدمات قابل ارائه

 5. امکان نمایش گواهینامه‌ها و لوح‌های افتخارات

 6. امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط

 7. امکان معرفی خدمات پس از فروش

 8. امکان نمایش لیست قیمت محصولات

 9. دارای سیستم وبلاگ و مقالات کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

 10. دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

 11. دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

 12. امکان دریافت ایمیل از طریق فرم تماس

 13. امکان مدیریت آلبوم تصاویر

 14. امکان ایجاد جداول مختلف

 15. امکان نمایش ویدئو

 16. امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط

 1. قابلیت نمایش برخی صفحات یا قیمت‌ها فقط به کاربران عضو یا با سطح دسترسی خاص

 2. امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و …

 3. امکان چند زبانه کردن وب سایت

 4. امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت

 5. امکان فعالسازی فرهنگ واژگان جهت نمایش توضیح مختصر عبارت ها و کلمات نا مفهوم

 6. امکان ایجاد فروشگاه

 7. امکان طراحی قالب اختصاصی

 8. امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

 9. راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

 10. امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

 11. مکان مدیریت رویدادها با تقویم شمسی و نمایش اطلاعات هر رویداد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات پزشکی برای فروش محصولات و راه‌اندازی شعبه ۲۴ ساعته خود بر بستر اینترنت می‌توانند از بسته پیشنهادی فروشگاه اینترنتی ما استفاده کنند.

 1. امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

 2. دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

 3. امکان نمایش گزارشات مربوط به کاربران آنلاین، حجم و تعداد سفارشات به صورت هفتگی ماهیانه و سالیانه

 4. امکان اتصال درگاه های بانکی

 5. امکان ایجاد پرسش های متداول

 6. امکان بار گزاری بینهایت عکس برای هر محصول

 7. امکان تعبیه انواع روش های ارسال کالا و قابلیت اختصاص به استان و یا استان های خاص

 8. امکان تعریف بینهایت خصیصه برای محصولات و مقایسه کالا ها

 9. امکان تعریف بینهایت دسته‎بندی و زیر دسته بندی در بینهابت سطح

 10. امکان تعریف تخفیف برای خرید محصولات به صورت عمده

 11. امکان تعریف حراج برای کالا در مدت زمان های مختلف

 12. امکان تعریف و نمایش مشخصات برای هر کالا

 13. امکان تعریف و نمایش کالاهای مشابه یک کالا

 14. امکان تعیین بن در ازای خرید هر محصول

 15. امکان تعریف بینهایت محصول

 16. امکان ساختن صفحات مختلف و دلخواه در وبسایت به صورت داینامیک

 17. امکان عضویت در وبسایت

 18. امکان مقایسه کالا

 19. امکان مدیریت مطالب و اخبار

 20. امکان مدیریت سطوح دسترسی کاربران بخش مدیریت

 21. امکان مدیریت سفارشات

 22. امکان مدیریت محصولات ( ایجاد ،حذف و ویرایش)

 23. امکان جستجوی پیشرفته

 24. امکان نمایش تولید کنندگان

 25. امکان نمایش منوی اصلی به صورت مگا منو

 26. امکان نمایش درصد تخفیف کالا

 27. امکان برچسب گذاری بر روی محصولات

 28. امکان نمایش نماد اعتماد الکترونیک

 29. امکان تنظیم مالیات و یا ارزش افزوده

 1. امکان ارسال پیامک

 2. امکان بسته بندی و ارسال محصول به عنوان کادو و هدیه

 3. امکان درخواست قیمت یا پیش فاکتور

 4. امکان به نمایش گزاردن رویداد‌های خاص

 5. امکان قرار دادن راهنمای خصیصه ها

 6. امکان قیمت گذاری برای فروش عمده

 7. امکان محاسبه قیمت خاص (پیشرفته)

 8. امکان معرفی نمایندگان خود بر روی نقشه با آدرس و مشخصات

 9. امکان نصب واترمارک بروی تصاویر محصولات وبسایت جهت حفظ کپی رایت به صورت خودکار

 10. امکان نمایش اطلاعیه یا رویداد به صورت پیشرفته

 11. امکان طراحی قالب اختصاصی

 12. امکان نمایش ویدئو محصول

طراحی سایت شخصی پزشکان

پزشکان برای نمایش معرفی و سوابق کاری خود، بیان دستاوردهای علمی، اطلاعات و ساعات کاری مطب و همچنین نوبت‌دهی اینترنتی به بیماران خود یک وب‌سایت شخصی داشته باشند.

 1. امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

 2. دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

 3. امکان مدیریت آلبوم تصاویر با قابلیت نمایش عکس مطب، بیماران، سخنرانی‌ها و …

 4. درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی

 5. امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط در زمینۀ فعالیت

 6. امکان دریافت ایمیل از طریق فرم های تماس و سایر فرم های وب سایت

 7. امکان مشاهده و دریافت گزارش آمار بازدید و تحلیل رفتار مخاطبان وب سایت

 8. امکان پخش فایل صوتی و تصویری

 9. معرفی خدمات تخصصی پزشکی قابل ارائه

 10. دارای صفحه پرسش‌های متداول FAQ

 11. امکان نمایش میزان توانایی ها و مهارت ها

 1. امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

 2. امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، رزرو وقت و …

 3. امکان چند زبانه کردن وب سایت

 4. امکان طراحی قالب اختصاصی

 5. سیستم نوبت گیری آنلاین

 6. سیستم پرسش و پاسخ و مشاوره

 7. قابلیت گفتگوی آنلاین با کاربران وب سایت

 8. طراح اپلیکیشن اندروید جهت نمایش وب سایت در قالب اپلیکیشن

 9. طراح اپلیکیشن IOS جهت نمایش وب سایت در قالب اپلیکیشن

طراحی سایت بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها

مراکز درمانی و کلینیک‌ها برای معرفی خود و خدمات قابل‌ارائه، لیست پزشکان، پذیرش و نوبت‌دهی بیماران و انتشار اخبار و اطلاعیه‌ها می‌توانند از خدمات جامع طراحی وب‌سایت واحد طراحی و توسعه ما استفاده کنند.

 1. امکان مدیریت وب سایت و درج، حذف، ویرایش تمامی مطالب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

 2. امکان اضافه کردن بی‌نهایت صفحه با محتوای متنی، تصویری و صوتی

 3. دارای قالب کاملاً واکنش گرا جهت نمایش صحیح وب سایت در موبایل و تبلت ها

 4. امکان مدیریت و نمایش اخبار مرتبط

 5. امکان دریافت ایمیل از طریق فرم تماس

 6. امکان مدیریت آلبوم تصاویر

 7. امکان ایجاد جداول مختلف

 8. دارای صفحۀ سئوالات متداول (FAQ)

 9. دارای سیستم وبلاگ و مقالات کامل به همراه امکان نظر دهی، دسته بندی و تگ

 10. دارای صفحات درباره، اطلاعات بیمارستان یا کلینیک و خدمات قابل ارائه

 11. امکان قراردادن راهنمای طبقات

 12. امکان قراردادن راهنمای ملاقات

 13. معرفی بخش‌های مختلف بیمارستان یا مرکز درمانی

 14. معرفی مرکز، تاریخچه، ریاست و …

 15. معرفی سرویس‌های پزشکی

 16. معرفی موسسات و بیمه‌های طرف قرارداد

 17. امکان نمایش کلینیک‌ها و پاراکلینیک‌های زیرمجموعه

 18. امکان نمایش ویدئو

 19. امکان نمایش قیمت انجام خدمات

 20. امکان نمایش گواهینامه‌ها و لوح‌های افتخارات

 21. امکان مدیریت دانلود بروشور ها و کاتالوگ های مرتبط

 1. امکان عضو گیری وب سایت

 2. قابلیت نمایش برخی صفحات فقط به کاربران عضو یا با سطح دسترسی خاص

 3. امکان گفتگوی آنلاین با مخاطبان وب سایت

 4. امکان چند زبانه کردن وب سایت

 5. امکان طراحی قالب اختصاصی

 6. امکان مدیریت پیام با کاربران وب سایت ( Ticketing )

 7. امکان مدیریت رویدادها با تقویم شمسی و نمایش اطلاعات هر رویداد

 8. امکان سفارش طراحی اختصاصی انواع فرم ها مانند استخدام، سفارش و …

 9. امکان راه اندازی انواع نظر سنجی چند گزینه ای

 10. امکان پذیرش  و نوبت دهی اینترنتی

 11. ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشکان بیمارستان، اطلاعات و ساعت حضور پزشکان

 12. امکان قراردادن فایل تور مجازی

 13. طراحی فرم پیشنهادات و انتقادها

3-10 طراحی وب سایت انتخاباتی

مدت زمان طراحی سایت انتخاباتی با توجه به فشردگی زمان کاندیدای محترم، حداقل ۴ روزکاری میباشد.

هزینۀ پایۀ طراحی سایت انتخاباتی 100.000.000 ریال می باشد.

با بررسی و تحلیل وب‎سایت‎های سیاستمداران و  نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی، تمامی نیازهای نامزدها و نمایندگان محترم را جهت حضور موثر در فضای مجازی شناسایی کرده است و با بهره‎گیری از آخرین فناوری‎های نوین طراحی وب و همچنین رعایت اصول زیبایی شناختی، بسته پیشنهادی وب‎سایت انتخاباتی را ارائه می‎نماید. نظر به افزایش روزافزون کاربران گوشی‎های هوشمند و تبلت‎ها در کشور، وب‎سایت‎ها نیز باید به گونه‎ای طراحی شوند که در تمام این دستگاه‎ها بخوبی نمایش داده شوند. از این‎رو تمامی وب‎سایت‎های طراحی شده توسط شرکت ما، بصورت ريسپانسيو یا واکنش‎گرا طراحی می‎شوند.

چرا یک سیاستمدار به وبسایت نیاز دارد؟

در دنیای مدرن امروز، پیشرفت فناوری و گسترده شدن دنیای ارتباطات و وسایل ارتباط جمعی به قدری زیاد است که کسی که قصد حضور در جایگاه مهمی چون یک سیاستمدار یا نمایندگی مجلس را دارد باید نسبت به ابزارها و فناوری‌های روز آشنایی کافی داشته باشد تا بتواند بخشی از تبلیغات خود را به فضای مجازی معطوف نماید.

حضور فعال در فضای مجازی کم هزینه‎تر و کارآمدتر است.

اغلب کاربران فضاهای مجازی را جوانان تشکیل می‌دهند.

در کوتاه‎ترین زمان می‎توان با مردم ارتباط برقرار نمود.

بیش از ۵۷ درصد کاربران ایران به اینترنت دسترسی دارند.

 1. بیوگرافی و معرفی

 2. معرفی حوزه انتخابیه

 3. برنامه و عملکرد

 4. اخبار و یادداشت‎ها

 5. گالری صوتی و تصویری (چند رسانه ای)

 6. آمار بازدیدکنندگان

 7. فرم و اطلاعات تماس

 8. پیوندها و لینک‎های مفید

 9. علاوه بر موارد مذکور، امکانات و قابلیتهای زیر با درخواست نماینده محترم، ارائه می‎شود:  امکان برگزاری نظر سنجی، قابلیت عضویت کاربران در خبرنامه سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، ارسال پیامک و ایمیل تبلیغاتی

3-11 مراحل شروع تا پایان پروژه های طراحی

ارسال درخواست

شما می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل و یا ارسال از طریق شبکه های اجتماعی درخواست مشاوره جهت طراحی وب سایت خود را برای ما ارسال کنید.

تماس تلفنی کارشناسان فروش با شما

کارشناسان فروش بعد از مشاهدۀ درخواست جهت راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و در صورت لزوم جلسۀ حضوری – فقط ساکنین تهران – جهت بررسی و تحلیل نیازهای شما و آشنایی با استاندارها و سطح توانایی ما دعوت خواهند کرد.

جلسۀ بررسی نیازهای شما و ارائۀ پیشنهادات ما

در این جلسه که در محل شرکت شما یا شرکت ما برگزار می شود هدف شما از راه اندازی وب سایت، مخاطبان وب سایت، نحوۀ رشد و توسعۀ وب سایت، تحلیل محتوای اولیه، ساختار اصلی سایت، منو ها و صفحات وب سایت، ماژول های مورد استفاده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ایجاد سفارش

بعد از صحبت تلفنی / جلسۀ حضوری و جمع بندی نیاز های شما، سفارش مرتبط ایجاد خواهد شد.

عقد قرار داد

در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

پرداخت ۶۰% هنگام عقد قرارداد

هنگام عقد قرار داد ۶۰% مبلغ کل قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

دریافت محتوای اولیه از شما

با توجه به نیازهای وبسایت شما نوع دسته‌بندی و تولیدکنندگان و محصولات و روند ارسال کالا و … ، لیستی تهیه می‌‌شود که برای اجرای اولیه وبسایت شما مورد نیاز است.

جلسه انتقال نقطه نظرات شما

جلسه ای با مدیر پروژۀ شما برگزار خواهد شد تا سلیقه و ویژگی های کسب و کار شما به تیم طراحی منتقل گردد.

طراحی روز شمار افتتاح وب سایت

بعد از عقد قرار داد در صورت تمایلِ شما روز شمار افتتاح وب سایت روی صفحۀ اصلی سایت قرار خواهد گرفت که در آن  زمان باقی مانده تا افتتاح وب سایت مشخص می شود.

نصب ماژول ها و کد نویسی

نصب ماژول‎ها و کدنویسی سایت مطابق با استانداردها و موارد ذکر شده در قرار داد انجام می‎شود.

کنترل کیفیت سرعت وب سایت

سرعت بارگزاری وب سایت با سایت GTMetrix بررسی خواهد شد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می شود.

کنترل کیفیت امنیت وب سایت

امنیت وب سایت با دو نرم افزار آنلاین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کنترل کیفیت قالب وب سایت

نحوۀ نمایش سایت در مرورگر ها و گجت های مختلف در رزولوشن های مختلف بررسی می شود تا مطابق با قالب گرافیکی باشد.

کنترل کیفیت کدها و استانداردها

کد های وب سایت با w3C HTML5 Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می شود.

کنترل کیفیت عملکرد وب سایت

یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژۀ شما نبوده است به صورت کاربرِ عادی سایت را بررسی می کند تا راحتی کار با سایت و عملکرد آن بررسی شود.

بارگزاری و نمایش وب سایت به صورت خصوصی

سایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی – روی سرور نمایشی ما – بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

رفع اصلاحات نهایی وب سایت

تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.

تسویه حساب، انتشار و آغاز پشتیبانی نقره ای

بعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار پروژه، ۴۰% مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.

جلسۀ آموزش مدیریت وب سایت

در جلسۀ آموزشی که در محل شرکت ما و یا شرکت شما انجام می شود نحوۀ مدیریت وب سایت و وارد کردن اطلاعات آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئو ( صوتی و تصویری ) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.

3-12 طراحی رابط کاربری ، تجربه کاربری و کاربرد پذیری

مدت زمان طراحی رابط کاربری با نیازهای شما متغیر می باشد.

هزینۀطراحی رابط کاربری نیاز به بررسی کارشناسان فروش دارد.

رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) از موضوعات جذاب و در عین حال بسیار ضروری در طراحی وب سایت است.در واقع UI صرفا نشان دادن چیزهای قشنگ و خوش رنگ و لعاب نیست! کار اصلی UI آماده کردن سیستمی برای کاربر است تا بتواند به کمک آن با محصول یا خدمت تعامل برقرار کند و UX به تجربه و احساس کاربر هنگام استفاده از محصول یا خدمت گفته می شود. باید توجه داشت که UI و UX مکمل یکدیگر هستند.

در وب، کاربردپذیری (Usability)یک شرط اساسی برای بقا است. اگر استفاده از وب سایتی سخت باشد، کاربران به راحتی آن را می بندند. اگر صفحه اصلی نتواند هدف خود را نشان دهد و یل کاربران نتوانند قابلیت های سایت را بفهمند، سایت را ترک می کنند. ما به واسطه تجربه کار با مشتریان متعدد و شناخت رفتار کاربران اینترنت،  توانایی ایجاد تجربه ای دلنشین برای کاربران وب سایت شما را داریم.

خدمات قابل‌ارائه:

طراحی و بهبود رابط کاربری (User Interface) برای وب سایت، اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکیشن

بهبود تجربه کاربری (User Experience) برای وب سایت، اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکیشن

بهبود کاربرد پذیری (Usability) برای وب سایت، اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکیشن

روال انجام

ارسال درخواست

شما می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل و یا ارسال از طریق شبکه های اجتماعی درخواست مشاوره جهت طراحی وب سایت خود را برای ما ارسال کنید.

بررسی درخواست و هماهنگی با شما

بعد از ارسال سفارش، کارشناسان جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

محاسبۀ هزینۀ طراحی و صدور فاکتور

بعد از هماهنگی، با توجه به درخواست شما هزینۀ طراحی محاسبه و فاکتور برای شما صادر – ایمیل – خواهد شد.

پرداخت هزینۀ طراحی

بعد از ارسال فاکتور، می بایست هزینۀ طراحی را پرداخت نمایید.

طراحی اولیه

بعد از پرداخت فاکتور، طراحان ما با توجه به جزئیات سفارش و درخواست شما در مدت بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری طرح اولیه را آماده و برای شما ارسال خواهند کرد.

اعمال تغییرات و ارسال طرح نهایی به مشتری

در صورتی که طرح نیاز به تغییرات داشته باشد توسط شما اعلام می شود تا تغییرات لازم اعمال و برای شما ارسال شود. شما می توانید روی طرح نهایی یکبار درخواست اعمال تغییرات بدهید.

ارسال طرح به فرمت مورد نیاز

بعد از اینکه طرح نهایی از جانب شما پذیرفته شد، طرح به صورت PSD یا Html و یا به صورت یک سایت کامل برای شما ارسال خواهد شد.

4- طراحی تخصصی گرافیکی (بنر فتوشاپ- افتر افکت-تری دی مکس-مایا)

بسیاری از وب سایت‌ها برای معرفی محصولات و پر رنگ کردن خبرهای ویژه از اسلاید شو (Slideshow) استفاده می‌کنند؛ علاوه بر این، بنرها پویایی و بروز بودن یک وب سایت را نشان می‌دهند. به روز بودن از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود تا مخاطبان همواره به آن وب سایت سر بزنند و این امر موجب اعتماد آن‌ها به کسب و کار و فعالیت شما می‌شود.

همچنین برای صفحه اول وب سایت شما که یکی از مهمترین بخش های وب سایت می باشد می توان از طرح های گرافیکی متحرک با سرعت بالا استفاده کرد.

تعرفه طراحی و قیمت های پایه در فایل انجمن صنفی طراحان در هر سال ارائه می شود.

http://graphiciran.com/UploadedFiles/gFiles/0d73d07e9f034af.pdf

(برای طراحی های ساده که زمان کمی صرف آن می شود معمولا به ازای هر ساعت طراحی بسته به نرم افزار مورد نیاز از 50000 تومان تا 300000 تومان در نظر گرفته می شود. به طور مثال برای موشن گرافیک هر ثانیه حدود 400 هزار تومان و برای تیزر هر ثانیه حدود 200 هزار تومان قیمت پایه می باشد.)

طراحی لوگو

یک لوگو فراتر از یک طرح گرافیکی ساده است. درواقع یک نشانه را می‌توان عصاره تصویری یک شرکت دانست که نمایشگر تمامی اهداف، رویکردها و چشم‎اندازهای یک کسب‌وکار بصورت موجز و فشرده است. شرکت‌های بزرگ به اهمیت لوگو در جذب مشتری، بالا بردن میزان فروش و ماندگاری در ذهن مخاطب پی برده‌اند و برای آن هزینه قابل‌ملاحظه‌ای صرف می‌کنند. ما در واحد طراحی و توسعه‌ ، دغدغه‌ها و نیاز مشتریان را به‌خوبی درک می‌کنیم و پس از تجزیه‌وتحلیل آن‌ها، ضمن توجه به اصول زیبایی‌شناسی بصری و روان‌شناسانه، به کمک مفاهیم نمادشناسی، نشانه‌ای ماندگار طراحی می‌کنیم. لوگو یا نشان تجاری، هویت سازمان یا شرکت شما است؛ پس… از آن ساده عبور نکنید.

انواع لوگو

طراحی لوگو تصویری (LOGO)

این نوع از نشانه بدون اشاره‌ به نام برند (شکل نوشتاری) و با کمک نمادها و عناصر بصری به معرفی شرکت، محصول و یا اهداف کلان‌تر نظیر چشم‌انداز و اصول اخلاقی یک شرکت می‌پردازد. بسیاری از شرکت‌ها به کمک این نوع از نشانه‌ها و رویکردی انتزاعی‌تر، به یک ‌زبان مشترک بین‌المللی با مخاطبان خود می‌رسند.

طراحی لوگو نوشتاری (LOGOTYPE)

عناصر اصلی تشکیل دهنده این نوع از نشانه‌ها حروف، کلمات و یا اعداد هستند. در واقع این عناصر جایگزین نمادهای گرافیکی شده‌اند. تاکید بر خوانایی و نام خود برند از مواردی است که بسیاری از صاحبان کسب و کار را به سوی این نوع از نشانه‌ها سوق داده است هر چند که ممکن است برای مخاطبان نا آشنا با زبان کمی مبهم باشد.

طراحی لوگو تلفیقی

همانگونه که از نامش بر می‌آید، به نشانه‌هایی اطلاق می‌شود که تر کیبی از عناصر و نمادها گرافیکی و حروف باشند. این نوع از نشانه‎ها یکی از مرسوم‌ترین انواع نشانه‎ها به حساب می‎آید؛ چرا که از قدرت تصویر در کنار گویایی نوشته استفاده می‎شود.

روال انجام

ارسال درخواست طراحی لوگو

ابتدا درخواست طراحی لوگو برای ما ارسال می شود.

بررسی درخواست و هماهنگی با شما

بعد از ارسال درخواست، کارشناسان جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

محاسبۀ هزینۀ طراحی و صدور فاکتور

بعد از هماهنگی، با توجه به درخواست شما هزینۀ طراحی محاسبه و فاکتور برای شما صادر – ایمیل – خواهد شد.

پرداخت هزینۀ طراحی از طریق پرتال کاربری

بعد از ارسال فاکتور، می بایست هزینۀ طراحی را پرداخت نمایید.

طراحی دو طرح از کانسپت درخواستی

بعد از پرداخت فاکتور، طراحان ما با توجه به جزئیات سفارش و درخواست شما در مدت بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری دو طرح برای شما آماده و برای شما ارسال خواهند کرد.

انتخاب یکی از طرح ها جهت نهایی شدن

در این مرحله شما بین دو طرح ارسال شده یکی را برای نهایی شدن انتخاب خواهید کرد.

اعمال تغییرات و ارسال طرح نهایی به مشتری

روی طرح انتخاب شده تغییرات لازم جهت پخته شدن اعمال و برای شما ارسال می شود. شما می توانید روی طرح نهایی یکبار درخواست اعمال تغییرات بدهید.

ارسال طرح به صورت لایه باز و وکتور

بعد از اینکه طرح نهایی از جانب شما پذیرفته شد، لوگو به صورت لایه باز و وکتور برای شما ارسال خواهد شد.

هزینۀ طراحی نشانه تصویری(لوگو) ۲۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

هزینۀ طراحی نشانه نوشتاری(لوگوتایپ) ۲۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

هزینۀ طراحی نشانه تلفیقی(لوگو و لوگوتایپ) ۳۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.