چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

دوازده دلیل مهم برای داشتن وب سایت

مقدمه

با پیشرفت روزافزون دنیای دیجیتال و رشد جمعیت و کمبود منابع و امکانات چند سوال بسیار مهم وجود دارد؛

1-چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

دوازده دلیل مهم برای داشتن وب سایت

۱- وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ کسب و کار و خدمات شما

کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافی که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.

۲- نمایش کسب و کار حرفه ای و ارزشمند شما

وقتی شما وب سایت دارید، می توانید از ایمیل وب سایت خود (مانند info@nanopeapod.com) برای ارائه به مشتریان استفاده نمایید که شکل بسیار حرفه ای تری دارد نسبت به این که در ارتباطات خود از ایمیل های شخصی مانند سرویس های جی میل و یاهو استفاده نمایید. ضمن این که وجود وب سایت می تواند این پیام را به ذهن مخاطبان مخابره کند که این کسب و کار خالق ارزشی است که حاضر است با صرف هزینه، آن را در وب سایت خود معرفی و تبلیغ نماید.

۳- در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید

آیا میدانید هر روز  بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد.

۴- فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه

با حضور در فضای آنلاین شما این فرصت فوق العاده را خواهید داشت که مشتریان خود را با ارائه و معرفی موثر خدمات و محصولات خود جذب نمایید.

۵- واحد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته دارید

وقتی شما محتوای متناسب با نیاز کاربران وب سایت خود را تهیه و منتشر می نمایید دیگر لازم نیست تا آن ها برای پرسیدن سوالات خود به محل شما مراجعه حضوری نمایند و یا حتی تلفن بزنند.

۶- به سرعت آخرین محصولات و خدمات خود را ارئه دهید

به راحتی و به سرعت و به صورت رایگان می توانید آخرین محصولات و خدمات خود را در وب سایت ارائه نموده یا خدمات قبلی را به روز رسانی نمایید و مشتریان خود را از تغییرات کسب و کارتان با خبر سازید.

۷- بخش بازاریابی قدرتمند در کار شما

قطعاً امروزه بخش مهمی از فعالیت های بازاریابی به بازاریابی آنلاین اختصاص دارد. بدون داشتن وب سایت فرصت مغتنم استفاده از مشتریان بالقوه خود در فضای آنلاین را از دست خواهید داد. امروزه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستتجو (سئو) برای صاحبان کسب و کارها بسیار اهمیت دارد چرا که می تواند مستقیماً جریان مالی مستمری را با افزایش فروش برای آن ها ایجاد نماید.

۸- پشتیبانی ۲۴ ساعته

با راه اندازی صحیح و پرقدرت یک سیستم تیکتینگ (سیستم ثبت درخواست های مشتریان) در وب سایت خود همیشه می توانید با افتخار به مشتریانتان بگویید که ۲۴ ساعته از آنها پشتیبانی و حمایت خواهید کرد.

۹- فرصت بلاگ نویسی و اشتراک گذاری عقاید و تجربیات شخصی

شما همواره می توانید در بخش مقالات یا نوشته های وب سایتتان عقاید و تجربیات خود را با کاربران خود در سراسر دنیا به اشتراک بگذارید و با آن ها در تعامل باشید.

۱۰-یک رسانه بزرگ در اختیار دارید

وب سایت شما میتواند رسانه شما باشد. به عنوان مثال هر گاه خبری یا شایعه ای در فضای کسب و کار درباره شما مطرح می شود ، یک مرجع موثق کاربران برای مراجعه و کسب اخبار دقیق، وب سایت کسب وکار ها است.

۱۱-  با غول های کسب وکار رقابت می کنید

شاید شما قادر نباشید مانند شرکت رقیب یک آسمانخراش برای دفتر خود بخرید اما با داشتن یک وب سایت بسیار جذاب و با محتوای مناسب و موثر می توانید در ذهن بسیاری از مشتریان خود به عنوان رقیبی برای بزرگان عرصه کسب و کار خود همواره مورد توجه قرار داشته باشید.

۱2-  بسیار مهم :

برای جان و مال و طبیعت احترام قائل هستید

با رشد جوامع بشری متاسفانه شاهد پیدایش و جهش بیماری های همه گیر مانند آنفولانزا و #کووید_19 – #covid_19 و… هستیم، وقتی یک وب سایت دارید میتوانید خدمات و محصولات خود را بدون مراجعه حضوری مشتریان ارائه دهید و کمک موثری برای حفظ سلامت انسان ها و صرف منابع طبیعی خواهید کرد.

#من_ماسک_میزنم   #من_سایت_دارم

شرکت نانو پی پاد با بکارگیری نیروهای نخبه و متخصص، تیم طراحی و توسعه وب سایت خود را راه اندازی نموده و در این مسیر پیشنهادات بسیار متنوع و کارا برای تمامی کسب و کار ها ارائه می دهد.

برای اطلاع از مدل های متنوع طراحی و مشخصات آن ها می توانید به صفحه طراحی سایت مراجعه نمایید.

دپارتمان انفورماتیک شرکت نانو پی پاد